Aktualności
12-06-2013
"Koleje samorządowe - szanse i zagrożenia"... więcej
06-05-2011
109 mln dofinansowania unijnego na nowy tabor dla WKD... więcej
13-06-2013
Absolutorium dla Zarządu spółki... więcej
Ceny usług
Pomoc osobom niepełnosprawnym i o ograniczonej sprawności ruchowej
BIP
Polityka Jakości
Programy pomocowe
Swiss Contribution
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Aktualności
Big Book Festival 15-16.05.2014 r.

Big Book Festival // Duży Festiwal Książki Warszawa 14-15 czerwca // Tyłem do przodu!

Big Book Festival czyli Duży Festiwal Książki to święto entuzjastów czytania. Jedyny taki festiwal w Polsce: międzynarodowy, całkowicie otwarty, tworzony wspólnie, angażujący i zaskakujący. Podczas dwóch dni w 15 miejscach Warszawy odbywa się 50 wydarzeń podzielonych na dziewięć bloków tematycznych. Udział w nim bierze ponad 100 gości i blisko 10 000 uczestników. Łączymy ludzi i technologie, literaturę i miasto, naukę i dobrą zabawę, a dowcip z powagą. Wszystko to w przestrzeni, z dala od sal wykładowych i konferencyjnych. Big Book Festival jest wszędobylski i otwarty.

W ramach festiwalu 15 czerwca (niedziela), 12.00.-15.00 w Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku odbędzie się retropiknik. Warszawska Kolej Dojazdowa jako partner ww. wydarzenia zaprasza do Stawiska.

RETROPIKNIK W STAWISKU

Ze specjalnym festiwalowym biletem można pojechać kolejką WKD w przeszłość. W słynnej rezydencji Iwaszkiewiczów na Stawisku w Podkowie Leśnej ożyje atmosfera dawnych pikników i herbatek. Gramy w badmintona, krykieta i sorso, serwujemy rodzinne smakołyki z lat 30. Zaś wszystkowiedzący iwaszkiewiczolodzy zdradzają sekrety czterech pokojów. Stroje z epoki mile widziane. Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku, ul. Gołębia 7, Podkowa Leśna, niedziela 15 czerwca, 12.00.-15.00

 

Więcej informacji o Big Book Festival i retropikniku w Muzeum w Stawisku

www.bigbookfestival.pl

www.facebook.com/bigbookfestival__

WKD Sp. z o.o. © 2005 | Polityka prywatności
wykonanie: Agencja Interaktywna CSD®